Ігровий набір Wader візок "Маленький механік" (10776)
  • Новинка
  • Ігровий набір Wader візок "Маленький механік" (10776)

Ігровий набір Wader візок "Маленький механік" (10776)

На складі
Рейтинг:

На складі 459

459 грн


  • Модель: 546

Дитячий ігровий набір з візком Маленький механік допоможе в ігровій формі розвивати в дитині навички поводження з інструментами, завдяки чому з нього зможе вирости чудовий майстер. Набір включає в себе візок-верстак, набір інструментів для маленького механіка і велике цебро.


Відерце прикрашено зображеннями веселого маленького механіка, нанесеними за технологією IML. Особливість даної технології в тому, що малюнок безпосередньо влитий в пластмасу, тому відрізняється винятковою стійкістю.


Висока і зручна іграшкова візок з широкою ручкою і 2 міцними колесами полегшує транспортування інструментів і допомагає підтримувати порядок після закінчення гри. Додаткову знімну поличку з отворами для інструментів можна розмістити на двох рівнях, завдяки чому все необхідне буде завжди під рукою. І основна, і додаткова полички забезпечені зручними бортиками, які захищають вантаж від випадання.


На візку дуже добре і стійко розміщується відерце, в яке можна складати інструменти або інші іграшки.


Дитячий ігровий набір Маленький механік виготовлений з якісних, стійких до погоди матеріалів і містить тільки безпечні і міцні деталі.

Характеристики

Виробник Wader

упаковка Сітка

Вік Від трьох років

матеріал Поліпропілен

Комплектація Візок, відерце, газовий ключ, молоток, викрутка, гайковий ключ, плоскогубці, кутник, деталі

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!