Ігровий набір Wader візок "Маленький доктор" (10775)
  • Товар закінчується
  • Ігровий набір Wader візок "Маленький доктор" (10775)

Ігровий набір Wader візок "Маленький доктор" (10775)

На складі
Рейтинг:

На складі 562

562 грн


  • Модель: 548

Дитячий ігровий набір з візком Маленький доктор - чудова можливість для дитини пограти в доктора. Набір включає удобнуютележку, відерце і комплект інструментів маленького лікаря. Завдяки таким аксесуарам, як стетоскоп, термометр, шприц і багато інших, дитина може лікувати своїх ляльок і іграшки. Можливо, гра збудить в ньому інтерес до професії лікаря, але в будь-якій випадку принесе море задоволення.


Відерце прикрашено зображеннями веселого маленького доктора, нанесеними за допомогою сучасної технології IML. Перевага даної технології в тому, що малюнок безпосередньо влитий в пластмасу і відрізняється винятковою стійкістю.


Висока і зручна візок з широкою ручкою і 2 міцними колесами полегшує транспортування інструментів і допомагає підтримувати порядок після закінчення гри. Додаткову знімну поличку з отворами для інструментів можна розмістити на двох рівнях, щоб все необхідне було завжди під рукою. І основна, і додаткова полички забезпечені зручними бортиками, які захищають вміст від випадання. На візку дуже добре і стійко розміщується відерце, в яке можна складати інструменти маленького доктора або інші предмети.


Дитячий ігровий набір Маленький доктор виготовлений з якісних, стійких до погоди матеріалів і містить тільки безпечні і міцні деталі.


Упаковка - сітка.

Вік: від 3 років

Комплектація: візок, відерце, стетоскоп, окуляри доктора, шприц, термометр, баночка для ліків, молоточок невропатолога, інструмент для огляду вуха, оглядове дзеркальце, лопатка для огляду горла, підставка для виписки рецептів

Матеріал: поліпропілен

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!